Ürün açıklaması


1.25G 1310nm 40 km SFP çift LC konnektörleri ile trasceiver ve DDM fonksiyonu, Dökümhane ekipmanları ile uyumlu
ÜRÜN ÖZELLIKLERI
1.25 Gb/s veri bağlantıları kadar
DFB lazer verici ve PIN fotoğraf-dedektörü.
kadar 40 km mesafe ulaşmak
1310nm dalga boyu
sıcak-takılabilir SFP ayak izi
dubleks LC takılabilir optik arayüz
düşük güç dağılımı
Metal muhafaza, alt EMI için
RoHS uyumlu ve kurşunsuz
destek Dijital Teşhis Izleme arayüzü
tek + 3.3 V güç kaynağı
UYGULAMALAR
geçiş Anahtarı Arayüzü
hızlı Ethernet
anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları
yönlendirici/Sunucu Arayüzü
diğer Optik Bağlantılar
bizim Fabrika
sertifikalar
AMBALAJ
alıcı-verici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet
İpuçları dikkatlice okuyunuz
NAKLIYE
1. Biz dünya çapında tüm ülkelere mal gemi.
1.1 Biz Abd'ye Epacket ile ücretsiz nakliye sağlamak, daha az olmalıdır paketleri 2000 gram, teslimat süresi yaklaşık 7-20days.if paketin değeri USD200 fazla ise, vergi tahsil edilecektir.

  • Model Numarası: SFP-GE-LH
  • Uyumlu: Dökümhane
  • Marka Adı: Opmedia

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)

SKU: p7830

İlgili ürünler

Ücretsiz kargo

Uluslararası nakliye

24/7 destek

üst Hizmet

Para iade

Döviz Kurunu Dönüştür

Hediyeler

Bonuslar